Ogłoszenie

PAMIĘTAJCIE INFORMOWAĆ NAS O WASZEJ NIEOBECNOŚCI JAK I O WASZEJ DEKLARACJI W SPRAWIE DALSZEJ GRY Z NAMI W WASZYCH PODANIACH

ADRES TEAMSPEAK 3

Adres:srv2.multigaming.pl:9693

#1 2013-05-22 20:12:41

 Tank

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-24
Posty: 23
Punktów :   

SYS T / SYS Tb

Tak więc, po paru ostatnich meczach zwróciliśmy uwagę na to, że treningi nic nie dają z dwóch prostych względów:
1. Nie wszyscy się na nich zjawiają (Eldi tobie pozostawiam to do rozwiązania)
2. Draft mode trafia nam jeba randomów. Ludzi, którzy są albo randomowo słabi i mecz kończy się po 20 minutach, albo randomowo mocni i mecz kończy się po 35 minutach bez perspektyw na wygraną.

Ta druga opcja jednak ma rozwiązanie.

Proponuję założenie 2 rankingowych drużyn

SYS T - See You Soon Training
SYS Tb - See You Soon Training Bootcamp

Zagralibyśmy w końcu rankedy. Drużyny czysto treningowe, które można w każdej chwili usunąć. Trafilibyśmy do jakiegoś nawet brązu, mniejsza o to, a potem próbowalibyśmy się stamtąd wydostać. W jakimś momencie można zdecydować - Nie, teraz już gramy na poważnie normalnym teamem. Teamy miałyby faktycznie użycie i wiedzielibyśmy czy robimy postępy

Taki mój pomysł

Offline

 

#2 2013-05-22 22:19:30

Rafaik95

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-24
Posty: 17
Punktów :   

Re: SYS T / SYS Tb

Popieram ! Bardzo dobry pomysł !

Offline

 

#3 2013-06-22 00:37:56

Rikoo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-24
Posty: 10
Punktów :   

Re: SYS T / SYS Tb

Są już teamy treningowo-rankingowe

Offline

 

#4 2013-06-22 20:30:39

TheQpa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: SYS T / SYS Tb

Witam. Moja propozycja jest taka zeby nagrywac wszystkie treningi/rankedy i je komentowac co kto zle robi. Bo jak sie skonczy mecz to nikt nic z niego niewyciaga pozatym ze "ten byl dobry a ten zly". I z takiego treningu qpa wychodzi bo sie niczego nienauczylismy.
Ja bym z checia uslyszał komentarz typu "Co ty k**** robisz w 18 minucie latasz bez celu po calej mapie!!!". I takie cos mi juz mowi ze trace duzo czasu na bezsensowne bieganie.
Albo dlaczego gdzies w jakims momencie niepostawilem warda.
Dlaczego np. jak top niedaje sobie rady niepowie tego odrazu junglerowi zeby mu pomogl lub zeby zmienic z kims linie.
No ale to sa moje uwagi niewiem co wy na to

Offline

 

#5 2013-06-23 09:47:49

Hudy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-24
Posty: 22
Punktów :   

Re: SYS T / SYS Tb

U nas, w pierwszym teamie zawsze po meczu wymieniamy uwagi na jego temat.
Nie wiem jak w drugim.

Offline

 

#6 2013-06-23 16:15:35

Jurom

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-05
Posty: 11
Punktów :   

Re: SYS T / SYS Tb

Jestem tu od niedawna, ale zdążyłem zauważyć, że w druigm teamie nikt nie wyciąga konsekwencji z błędów. Po prostu o 20 zagramy 2 czy 3 gry, fajnie było i cześć.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gw.pun.pl www.gadulstwo.pun.pl www.kaliszfoto.pun.pl www.tibia-forums.pun.pl www.kakashi.pun.pl